Náš Příběh - SportsCoach

Náš příběh

Location

Jsme trenéři

Jako trenéři a funkcionáři sportovních klubů se neustále setkáváme s nedostatkem podpory pro sportovní prostředí. ČR je třetí nejhorší zemí v podpoře (financování) sportu v EU. Za námi už je jenom Malta a Bulharsko.

Movie leden 2014
Movie

Jak zefektivnit práci?

Hledali jsme nástroje pro efektivní a profesionální řízení klubu, ale žádné jsme nenašli! Věnujeme administrativě a jiným nedůležitým věcem hromadu času. Musíme vše přepisovat z papírové podoby do té elektronické. Středověk.

Movie březen 2014
Picture

Začátky

Počátek práce na vlastním systému! Plány jsou velké, nadšení také! Vedou se dlouhé debaty o jméně, barvách a celkovém zaměření právě vznikajícího systému. Celou koncepci budeme ještě několikrát předělávat :)

Movie květen 2014
Location

Rozvržení nástrojů

Přemýšlíme, jak a jaké systémové nástroje vytvořit, aby nám usnadnily práci v klubu. Chceme mít všechny důležité informace pro řízení klubu automaticky zpracovávané na jednom místě - na tom se shodneme všichni! Ušetří nám to tak čas, který můžeme věnovat kvalitní tréninkové přípravě.

Movie září 2014
Picture

Mobilní asistent

Mobilní aplikace hýbou světem a my přemýšlíme, jak je využít v náš prospěch. Začínáme vyvíjet mobilní aplikaci, která má za cíl ulehčit práci trenérům s vedením tréninkové docházky a správou klubu. Nakonec bude aplikace umět o mnoho více.

Movie září 2015
Movie

Sportovní systém

A tak se zrodil SportsCoach - sportovní systém, díky kterému odpadne mnoho zbytečné práce, sjednotí veškerá důležitá data na jedno místo a můžeme s ním pracovat odkudkoliv.

Movie červenec 2016
Location

Náš cíl

... je být nejvyužívanějším systémem sportovních klubů! Nabízet jim nejmodernější řešení a pomáhat sportovnímu prostředí v poskytování jedinečných služeb a produktů.

Movie since 2016

Náš tým

Jsme mladí nadšenci do sportu a moderních technologií. Náš tým se skládá z vědců Fakulty elektrotechniky a informatiky Vysoké školy báňské. V týmu máme také několikanásobně oceňované trenéry na regionální i republikové úrovni, prezidenty sportovních asociací a předsedy úspěšných sportovních klubů. Pracujeme na nejvyšší úrovni a snažíme se být pro vás důvěryhodným partnerem.